Mobilya Tamiri ve Bakımı

Diğer Yazılar

Gerek ithal gerekse yerli mobilyalar üzerinde yaptığımız mobilya tamiri ve değişiklikler ile evinize yeni bir soluk ve renk getiriyoruz.

Mobilya Tamiri

Gerek ithal gerekse yerli mobilyalar üzerinde yaptığımız değişiklikler ile evinize yeni bir soluk ve renk getiriyoruz. Mobilyalarınızdan sıkıldınız ve biraz değişiklik mi istiyorsunuz? Sıkıldığınız mobilyalarınızı bize getirin, biz size onları günümüz şartlarına ve modasına uygun olarak yeniden tasarlayıp renk ve desenlerini değiştirip bronz ilaveleri ile ister bir saray takımı isterse bir çocuk odasını yeniden yapalım. İşte size bunlardan birkaç örnek;
Bir mağazanın elinde kalan bu vitrinlerin satılabilir hale gelmesi için önce renklerini değiştirdik ardından da bronzlarla şekil verdik.

Bir diğer vitrinin modernize edilmiş hali

 

Klasik bir vitrini değiştirip al benisini arttırdık

 

Mobilyaların tüm hasarları tamir edildikten sonra yeniden sizin isteğinize göre renklendirilerek ister klasik ister modern bir hale gelen eşyalarınızı sanki yeni almışsınız gibi evinize götürebileceksiniz.

Mobilya Tamiri ve Bakımı

 

 

2 YORUMLAR

  1. taşıma sırasında kırılan ve ezilen yemek odamın tamiri için fikir ve fiat almak isterim.

    • Sitemizin sağ üst köşesinde yazılı bulunan mail adresimize hasarlı eşyalarınızın resimlerini ve adetlerini yazarsanız size yardımcı olabiliriz.

Yoruma kapalı.

Bronz ve Tutya tamiri

Bronz ve Tutya tamirispot_img

Son Eklenenler

Bebek Tamiri Yapıyoruz